БАВАРИЯ ЮГ

Офіційний дилер BMW «БАВАРИЯ ЮГ».

Офіційний дилер BMW «БАВАРИЯ ЮГ».

Офіційний дилер BMW ТОВ «БАВАРИЯ ЮГ», представляє мешканцям Миколаєва та області найвищі стандарти BMW, в Дилерському Центрі, розташованому за адресою: вул. Троїцька, 159/1

Тепер всі, хто віддає перевагу якості і багаторічних традицій автомобілебудування, отримують доступ і до новітніх технологій в сферах продажів автомобілів, сервісного обслуговування, кредитування, страхування та лізингу.

Сьогодні ми раді запропонувати вам сучасні, комфортні і надійні автомобілі BMW, що відповідають найвищим світовим стандартам.

Кваліфіковані співробітники готові надати допомогу у виборі необхідної комплектації і кольору, і навіть найвимогливіший покупець знайде в компанії індивідуальний підхід.

У нашому спеціалізованому сервісному центрі проводиться гарантійне, післягарантійне і планове обслуговування, а також всі види технічного обслуговування і ремонту, відповідно до стандартів виробника.

Також, для вас, представлений найширший вибір оригінальних запасних частин і аксесуарів.

Для вашого комфорту в дилерському центрі працює затишне кафе.

Однією з ключових цінностей нашої компанії є клієнти, тому ми робимо все можливе, щоб максимально задовольнити ваші потреби і зробити придбання автомобіля незабутнім і радісною подією.

За додатковою інформацією про компанію, товари і послуги, звертайтесь за електронною адресою info@bmw-auto.net.ua

photo_in_container8463